středa 17. srpna 2016

Prázdninový režim,zavařování a výlety

Tak přesně takhle si žijeme. i když mám pocit, že nic nestíhám určitě je toho dost co už jsme zvládli. Tak například jsem malému udělala tři druhy přesnídávek. Jablíčkovou(už je snězená),jablíčkovo hruškovou a poslední bylo 20 skleniček švestkové.
Včera jsme měli mimořádný den. Protože se o nás psalo v novinách.:) To bylo tak...Mám kamarádku která pochází z Mohelnice, ale láska ji zavedla do Brna. A její přítel píše do novin a jelikož znají náš příběh oslovili nás jestli jsme ochotní odpovědět na pár otázek.:) Doma jsme se shodli, že to není tabu a svolili jsme. A pak nastal náš velký den a my jsme celebrity z novin. Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za tuto šanci.
A aby těch dobrých zpráv nebylo málo. U nás na vesničce je bouda. Taková obyčejná zelená bouda, která v mém dětství sloužila jako základna pro děti. Pamatuji si, že jsme jezdili na lodích a taky se o ně starali. No a když jsme jednou večer rozjímali ze sousedy napadla nás myšlenka co takhle si ji zkusit pronajmout a oživit boudu pro další generaci. A ano oslovila jsem nejvíce povolaného a dostala jsem souhlas. Tento týden bych měla dostat klíče a v sobotu by jsme mohli mít první setkání s dětmi a rodiči. Už se moc těším mám tolik nápadů co by se dalo podnikat. A nejsem sama. Takových lidí s nápady je hodně tak se bude vzájemně doplňovat a inspirovat a naše děti si budou moct chodit hrát ven do přírody. Tam kde nejezdí moc aut a je tam relativně bezpečno.
S rodinou jsme si vyjeli na výlet. Navštívili jsme Zoo Lešná. A i když jsme z domu odjížděli s emocemi byl to nádherný výlet, který jsem si náležitě užili. Viděli jsme zvířátka. Víteček se pokochal lidmi a unavení, ale spokojení jsme se vrátili domů. Určitě je toho ještě moc co jsme chtěla psát, ale opravdu teď je to všechno tak hektické, že prostě jednoduše nestíhám.:) Mějte se krásně a přeji hezký zbytek léta. Já budu oslavovat jelikož budu mít zase narozeniny a to je taková krásná událost která se musí oslavit.

Žádné komentáře:

Okomentovat